1. SWISSDENT PROFI

Profesionální zubní kartáček s rukojetí navrženou podle tvaru nástrojů zubních lékařů. Tak dochází k přirozenému uchopení pouze prsty. Práce s kartáčkem je tím mnohem preciznější a bez zbytečného tlaku. Drobná pracovní hlava s patentovaným zástřihem vláken dokonale přiléhá k zubům. Snadno umožňuje vyčistit i místa, kde se ostatními kartáčky již špatně manévruje. Výsledkem je významný posun v kvalitě odstranění zubního plaku.

2. Probiotika Biogala

Efektivní péče o zdraví ústní dutiny probiotiky je potvrzena radou klinických studií. Pastilky BioGaia jsou určeny k redukci bakterií v ústech přirozenou cestou. Každá tableta obsahuje stovky milionu živých bakterií Lactobacillus reuteri. Každodenní přesun tohoto kontingentu do úst zcela přečíslí počet nežádoucích bakterií, které prostředí osidlují, a odstraní podmínky potřebné k jejich přežití. Již dva týdny takto vedeného boje mají za následek regeneraci dásní díky radikální redukci bakterií způsobujících jejich zánět.

3. SWISSDENT EXTREME

Jedna z nejméně abrazivních zubních past na trhu (RDA 40 je nižší než u běžných past pro citlivé zuby) je současně jednou z nejefektivnějších, a to jak z hlediska bělení, tak komplexní péče o chrup. Pomáhá dlouhodobě udržet výsledky ordinačního bělení nebo odborně vyčištěných pigmentací. Účinně odstraňuje intenzivní pigmenty z kávy, čaje, kouření a červeného vína, vrstvené během dne na zuby. K zesvětlování zubu je používána technologie spojující účinky nízké koncentrace peroxidu a dvou přírodních enzymu. Současně pasta zuby vyleští a poskytuje kvalitní ochranu proti zubnímu kazu.

4. ŘEŠENÍ Pro CITLIVÉ ZUBY

Značka BioRepair představuje v současné péci o citlivé zuby pomyslný vrchol. Patentovaná formule MicroRepair obsažená v linii zubních past a v ústní vodě opravuje strukturu skloviny na úroveň kvalitní zdravé podoby. Tato regenerace probíhá rychle a má dlouhotrvající účinek. Pasty BioRepair poskytují komplexní péci ústní dutině a lze je používat dlouhodobě.

5. MODERNÍ PÁRÁTKO G.U.M. SOFT PICKS

Pro případ, kdy si zuby po jídle v koupelně opravdu vyčistit nemůžeme, je zde dokonalá pomůcka. Pružné a šetrné párátko inspirované funkcí mezizubního kartáčku bezchybně zbaví zuby viditelných stop potravin. Základní balení obsahuje též praktické ploché pouzdro, které můžete mít vždy při ruce. V nabídce jsou tři tloušťky a také „doplňovací“ balení již bez pouzdra.

Zavolejte nám+420 221 595 000
Napište námrecepce@medical.pstrossova.cz
Najdete násPštrossova 10, Praha 1