Zubní klinika, stomatologická ordinace Praha, zkušení zubní lékaři v centru Prahy

Novinka: Konečně existují neviditelná rovnátka! PŠTROSSOVA MEDICAL se specializuje na nejvyšší kvalitu rovnátek – Invisalign.
Aktuální kapacita: všichni naši lékaři mohou aktuálně přijmout nové klienty do své péče!

Pštrossova Medical Centrum je specializovaná komplexní soukromá zubní klinika přímo v centru Prahy. V šestipodlažní budově, která byla rekonstruována s vysokým respektem k nejmodernějším technologiím, je našim klientům k dispozici 19 stomatologických ambulancí, dva chirurgické sály, dvě ordinace dentální hygieny a digitální RTG diagnostické centrum. Na naší stomatologické klinice je samozřejmostí také vlastní zubní laboratoř se širokou nabídkou protetických prací, centrální sterilizace – vše vybaveno tou nejmodernější zdravotnickou technikou. Interiér všech prostorů kliniky působí na psychiku člověka příjemně, u nás není žádný důvod ke stresu nebo obavám. Každému klientovi poskytujeme maximální komfort s ohledem na pohodlí a bezbolestnost zákroků. Naše služby mohou využít i zahraniční klienti, potěší je velmi vysoká kvalita našich komplexních stomatologických služeb, která je v jiných zemích EU i několikanásobně dražší. Personál naší kliniky je vstřícný, profesionální a má pro svou praxi k dispozici nejmodernější technické a materiální vybavení.

Úvodní postup pro precizní diagnostiku a prevenci obvykle obsahuje:

  • vizuální vyšetření,
  • rentgenové vyšetření,
  • speciální parodontologické vyšetření,
  • vyšetření biochemické.

Na základě těchto vyšetření doporučí naši lékaři a dentální hygienistky, jak správně pečovat o chrup tak, aby se maximálně omezil výskyt zubních onemocnění. Provedeme praktickou instruktáž domácí péče o chrup a seznámíme vás s nejvhodnějšími stomatologickými přípravky a pomůckami. Díky komplexním možnostem a návaznosti jednotlivých dalších specializací naší kliniky PŠTROSSOVA MEDICAL můžete v případě chorobných dentálních stavů či ortodontických anomálií pokračovat ve vyšetřování a léčení u nás, pod jednou střechou. Náš tým lékařů volí individuální přístup ke každému klientovi s ohledem na jeho stav chrupu a věk. Členem týmu je i zubní lékař specializovaný na dětské pacienty. Díky našemu příjemnému personálu a vhodně zvoleným postupům u dítěte omezíme zbytečné obavy a pocit strachu. Následná péče o chrup, včetně preventivních návštěv zubního lékaře, se pro dítě stane přirozenou aktivitou.

V rámci PŠTROSSOVA MEDICAL CENTRA působí společnosti:

Informační sdělení EET:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Zavolejte nám+420 221 595 000
Napište námrecepce@medical.pstrossova.cz
Najdete násPštrossova 10, Praha 1